Czy chcesz, by Twoja skóra była doskonała?

Skorzystaj z nowego zakresu usług proponowanych przez nasze Sanatorium i cofnij czas.

 

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz ekskluzywnych zabiegów korygowania, ujędrniania i niwelowania procesów starzenia się skóry i mankamentów urody:

 

- mezolifting nieusieciowanym kwasem hialuronowym (zabieg ujędrniania skóry)

- mezoterapia igłowa koktajlami witaminowymi (odbudowa, odżywienie i rewitalizacja skóry)

- mezoterapia skóry owłosionej głowy (wypadanie włosów, łysienie)

- toksyna botulinowa (redukcja zmarszczek mimicznych)

- leczenie nadpotliwości (zabieg obejmuje próbę Minora)

- kwas hialuronowy (wypełnianie zmarszczek, bruzd, wolumetria)

- korekcja konturu i objętości ust

- peelingi medyczne (Cosmelan, Yellow Peel, PRX T33)

- intralipoterapia (redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej)

- korekcja po nieprawidłowej implantacji kwasu hialuronowego w zakładzie kosmetycznym

- znieczulenie nasiękowe i przewodowe do zabiegu

- ocena dermatoskopowa znamion

- dermatochirurgia (usuwanie znamion, biopsje diagnostyczne i wycięciowe skóry)

- redukcja blizn, rozstępów i przebarwień

 

Zabiegi wykonywane są prze wykwalifikowanego lekarza, certyfikowanymi preparatami zachodnioeuropejskich firm.

 

  • Leczenie poprzedzone jest darmową konsultacją lekarską.
  • Koszt zabiegu wyliczany jest podczas indywidualnej konsultacji.
  • Badanie kontrolne do 30 dni od zabiegu wliczone jest w koszt zabiegu.
  • Godziny konsultacji i terminy zabiegów ustalane są pod numerem telefonu 604 721 923 lub osobiście w Sanatorium POLEX.

 

MEZOLIFTING – ujędrnianie skóry

Zabieg polega na ostrzykiwaniu nieusieciowanym kwasem hialuronowym skóry w celu poprawy jej nawilżenia, elastyczności i nadania efektu liftingu. Zabieg poprawia ogólną kondycje skóry, zmniejsza widoczne objawy starzenia (drobne zmarszczki, wiotkość, poszarzałą cerę). Może być oprócz twarzy stosowany na skórze szyi i dekoltu. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się wykonać serię 6-8 zabiegów.

 

MEZOTERAPIA – odżywienie, odbudowa i rewitalizacja skóry

Mezoterapia jest małoinwazyjna metodą regeneracji i poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała polegającą na ostrzykiwaniu „koktajlami” w celu odbudowy, odżywienia i rewitalizacji. Skład preparatu dobierany jest do aktualnych potrzeb pacjentki i rodzaju wykonywanego zabiegu. Zabiegi wykonuje się co 2-4 tyg. w serii około 4-6 zabiegów celem uzyskania najlepszego efektu.
Wskazania do zabiegu to sucha skóra z oznakami starzenia się, utrata jędrności i elastyczności, płytkie zmarszczki, drobne blizny, wypadanie włosów, świeże rozstępy i cellulit.

 

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg polega na wstrzykiwaniu toksyny botulinowej typy A w mięśnie mimiczne twarzy celem czasowego zahamowania przewodnictwa impulsów nerwowych do mięśni. Wstrzyknięcie preparatu powoduje rozluźnienie mięśni twarzy i zapobiega ponownemu ich kurczeniu. Efektem działania toksyny jest wygładzenie zmarszczek mimicznych. Pierwsze efekty widoczne są po 1-2 tyg. i utrzymują się średnio 3-6 miesięcy zależnie od indywidualnych warunków anatomicznych pacjenta oraz trybu życia. Po kolejnych zabiegach efekty utrzymują się z reguły dłużej. Toksyna botulinowa ma w medycynie dużo szersze zastosowanie np. w leczeniu migreny, nadpotliwości, burksizmu i.in.

 

KWAS HIALURONOWY – wypełnianie zmarszczek, bruzd, zabiegi wolumetryczne

Zabieg polega na wstrzykiwaniu w skórę lub tkankę podskórną preparatów zawierających usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia syntetycznego. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie ludzkim. Odpowiada za jędrność i sprężystość skóry, najwięcej jest go w młodej skórze. Z wiekiem jego zawartość maleje, co przyczynia się do utraty nawilżenia skóry i powstawania zmarszczek.
Wstrzykiwanie do skóry i tkanki podskórnej preparatów zawierających kwas hialuronowy pozwala na uzyskaniu efektu wygładzenia zmarszczek, bruzd i fałdów, na uwydatnianiu i podkreśleniu kształtu ust oraz nadawania objętości i modelowaniu twarzy. Po wstrzyknięciu materiał utrzymuje się około 6-24 m-cy, zależnie od aktualnego stanu skóry, lokalizacji zabiegu, rodzaju preparatu i techniki wstrzyknięcia.
Preparat może być podawany za pomocą igieł, penów i kaniul.

 

INTRALIPOTERAPIA – liposukcja bez skalpela

Intralipoterapię wykonuje się celem zmniejszenia objętości lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wstrzyknięciu w podskórna tkankę tłuszczową wybranych okolic ciała roztworu powodującego degradację komórek tkanki tłuszczowej.
Wskazaniem do zabiegów intralipoterapii jest obecność zlokalizowanych depozytów tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, bioder, ud, pośladków, ramion i podbródka. Oczekiwane efekty uzyskuje się po serii 3-6 zabiegów wykonywanych co 3-4 tyg.

 

Rezerwacja

Promocje na maila

Aby otrzymywać informacje o promocjach zapisz się na nasz newsletter
Imię:
Email: