Pytacie co u nas słychać? w trzech słowach "szykujemy się do Świąt", Mariolka z Eweliną i Beatą pomyły okna i posprzątały pokoje teraz wspólnie z Anitą myślą nad świątecznym menu, Mateusz robi dekoracje Świąteczne, Anita zrobiła już pierogi wigilijne i krokiety....ot szykujemy się do Świąt. Dzisiaj w Willi Obywatelskiej są tylko dwie osoby, dwoje pacjentów, szkoda bo miało być o wiele więcej, z różnych powodów część nie dojechała. Mamy nadzieje że od 18 grudnia będzie więcej. Masażystce Beacie zachorowało dziecko więc pójdzie na chorobowe, ale tych dwoje pacjentów którzy obecnie są w pensjonacie  obsłuży Damian. Ot życie ...szykujemy się do Świąt. Z okazji zblżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu Wszelkiej pomyślności, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, kochającej rodziny i przyjaciół którzy zawsze będą na Was czekali.

Krzysztof Jarosz

 

 

Od 14 lutego uruchamiamy usługi noclegowe w Willi Obywatelskiej w Ciechocinku przy ul. Lorentowicza 7. (mały kameralny bezpieczny pensjonat). Docelowo chcemy w tym miejscu świadczyć kompleksowe usługi tj. noclegi, wyżywienie, zabiegi balneoterapeutyczne, ale czy tak będzie zależy w dużej mierze od Państwa, czy będziecie chcieli z naszych usług korzystać? Zapraszamy, rezerwacje przyjmuje Pani Anita Gawrońska, numery telefonów 664132468, 602747549 i na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam Krzysztof Jarosz

Szanowni Państwo w celu usprawnienia przyjęcia pacjentów przyjeżdżających do sanatorium informuję, że honorujemy aplikację "m-obywatel" z wgranymi na niej informacjami o szczepieniach przeciw covid 19. Osobom które nie mają wgranej aplikacji, a mają telefon typu smartfon, po przyjeździe do sanatorium pomożemy ją zainstalować. Będziecie mogli Państwo się nią posługiwać w innych sytuacjach gdzie wymagane będzie udowodnienie szczepienia.

Pozdrawiam Krzysztof Jarosz

 

W pierwszym kwartale przyszłego 2022 roku zapraszamy Państwa do Nas w cenach tegorocznych !

 

 

Piszę do Państwa w sprawie dla nas ale i dla Państwa ważnej. Znacie Państwo historię Polex-u w Ciechocinku od czasów Julianówki tj. od roku 1995, póżniej Polexu w Ruchu, jeszcze póżniej w Targonie-Łazienkach II, a wreszcie w St. George. Docierają do nas informacje od pacjentów przebywających w tych budynkach tj. sanatorium Max, sanatorium Łazienki II, że pracownicy tych sanatoriów powołują się na dalszą współpracę z Polexem, a nawet na to że, są oni częścią Polexu. Dementuję te informacje, jest to nieprawda, zarówno po opuszczeniu budynku Ruchu którym zarządza firma Max jak również opuszczeniu Łazienek II nie mamy z tymi podmiotami nic wspólnego. Dlaczego te podmioty powołują się na współpracę z Polexem?  myślę że, prawdopodobnie chcą pozyskać "naszych" pacjentów. Polex wypracował standardy usług które Państwo zaakceptowaliście, inne podmioty nie chcą ich stosować, wolą powoływać się na nieprawdziwe informacje o związkach łączących ich z Polexem. W żaden sposób nie rekomenduję tych obiektów ponieważ nie znam poziomu świadczonych przez nich usług, ale wystarczy wizyta na którymś z forów internetowych aby zapoznać się z opiniami pacjentów którzy korzystali z usług świadczonych w tych obiektach. Jedyną zaś osobą która w imieniu Polexu proponuje Państwu usługi uzdrowiskowe jest Pani Anita Gawrońska, a numery telefonów są umieszczone na naszej stronie internetowej. Macie Państwo prawo do wyboru sanatorium w którym będziecie się leczyli i nikt tego prawa nie może Wam odebrać, ani przez "kierunkowe" skierowania ani mówienie nieprawdy.

Pozdrawiam Państwa Krzysztof Jarosz

 

Podkategorie

Pobyty Hotelowe 2016

Nocleg + wyżywienie

 

Miejsce

w pokoju

Cena

za dobę

WC/prysznic – 1 osobowy 97,00 zł
WC/prysznic – 2 osobowy 87,00 zł/os.
WC/prysznic – 3 osobowy 82,00 zł/os.

 

ZAKWATEROWANIE :

Pokoje 1, 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

 

WYŻYWIENIE :

* Całodzienne - 3 posiłki dziennie;

 

* Pobyt rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 9.00;

* Pierwszym świadczeniem jest - obiad, a ostatnim - śniadanie;

* Za każdy dzień pobytu pobierana jest opłata klimatyczna;

* Istnieje możliwość dokupienia zabiegów zgodnie z cennikiem.

 

 

Pobyty Hotelowe 2016

Nocleg

 

Miejsce

w pokoju

Cena

za dobę

WC/prysznic – 1 osobowy 65,00 zł
WC/prysznic – 2 osobowy 55,00 zł/os.
WC/prysznic – 3 osobowy 50,00 zł/os.

 

 

* Pobyt rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 9:00;

* Za każdy dzień pobytu pobierana jest opłata uzdrowiskowa;

* Istnieje możliwość dokupienia zabiegów zgodnie z cennikiem.

* Istnieje możliwość dokupienia posiłków zgodnie z cennikiem :

       * śniadanie - 10zł

       * obiad - 12zł

       * kolacja - 10zł.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE :

 

  • Pościel i ręczniki nie są wymieniane w trakcie pobytu

          * na życzenie klienta wymienimy pościel i ręczniki/ usługa płatna.

  • W pokojach nie ma czajników - dostępne są automaty z wodą wrzącą na korytarzach

          * na życzenie klienta dostarczymy czajnik do pokoju.

  • Na terenie całego ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
  • Dostęp do darmowego internetu Wi-Fi.
  • Dostęp do bezpłatnego Parkingu.

 

 

Dodatkowe oferty i atrakcje :

 

  • Różnorodne koncerty muzyczne, spotkania poetyckie, występy artystyczne.
  • Wycieczki piesze i wyjazdowe z przewodnikiem, zwiedzanie zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku.

 

 

 

OPŁATY :

  • Za każdy dzień pobytu pobierana jest opłata uzdrowiskowa ( w 2016 r. jest to 3,70zł/os./dzień ).

 

Szybki kontakt

Rezerwacja

Balneoklinika.eu

logo Balneoklinika 1