Wszystko musi się kiedyś skończyć.

Kończymy umowę ze spółką B-5 na najem Pensjonatu, w którym prowadziliśmy działalność Sanatorium Uzdrowiskowego Polex. Dokładnie zakończymy ją 27 grudnia 2019 roku.

Życie to ludzie, których spotykamy na naszej drodze. My spotkaliśmy Państwa - naszych pacjentów. To dzięki Wam przetrwaliśmy różne trudne chwile w Chemiku, Julianówce, Ruchu czy Łazienkach II. Dzięki Waszej lojalności, przywiązaniu i wierze, że sobie poradzimy - myślę, że daliśmy radę.

Przeżyliśmy razem chwile trudne, ale też piękne, wzniosłe, szczęśliwe-wyjątkowe. Wspólne święta, wspólnie przygotowane pisanki, mazurki, zajączki, pisklaki, stroiki, choinki, światełka, kolędy, bale sylwestrowe. Ale też wspólna codzienność, zabiegi, ogniska i pytanie, co będzie jutro na śniadanie, obiad, kolację, gdzie najlepiej grają i czy miła będzie Pani doktor. Chciałoby się powtórzyć za Johannem Wolfgangiem von Goethem "trwaj chwilo, jakże jesteś piękna".

Czy nie spotkamy się już? Myślę, że jak dotychczas Wasza wiara i nadzieja będą motywacją do dalszych naszych działań. Obserwujcie naszą stronę.

Monika, Anita, Robert, Gosia, Ania, Kuba, Zenia, Partycja i cała reszta tej jedynej w swoim rodzaju "menażerii".

 

 

Szybki kontakt

Rezerwacja

Balneoklinika.eu

logo Balneoklinika 1